Únor 2013

03.03.2013 14:56

V úterý 19. února 2013 jsme navštívili divadelní představení Kocourkov v Moravské Třebové. Brilantně sehraná dvojice herců, kterí dokázali s minimem věcí zahrát "velké divadlo". Potom jsme se přesunuli do Domu dětí a mládeže, kde jsme strávili zbytek dopoledne. Děti si vyzkoušely, jaké to je, být horolezcem. Vyrobily si tužkovníky z hlíny a nechyběla ani návštěva cukrárny před návratem do školy. Ve středu 20. února nás v ZŠ navštívil strážník Městské policie z Moravské Třebové. Přednášku z oblasti dopravní výchovy doplnil zajímavým povídáním s mnoha příklady z praxe, nechyběly ani ukázky dopravních situací a značek. Přednáška byla zaměřena především na pohyb po komunikaci, ať už jako chodec či cyklista. Teď už jen zbývá, aby se umoudřilo sluníčko a hurá na kola.-).