Prosinec 2014

19.12.2014 18:57

První prosincový pátek nás navštívily andělské a pekelné bytosti a vyzkoušely, zda děti znají nějakou básničku či písničku. Předvánoční prosincový čas jsme strávili vyráběním dekorací - výzdoba školy, čerti, mikuláči a andělé ze dřeva, stromečky ze šišek, adventní kalendáře, svícny, zdobení perníčků. Ve středu 10. prosince se uskutečnil výlet do Brna. První zastávkou bylo divadelní představení Mach a Šebestová, poté následovala procházka na vánoční trhy a největší lákadlo - zábavné centrum Bongo! Akce se velmi vydařila a všichni jsme si ji užili.-) Ve středu 17. prosince se konaly vánoční tvořivé dílny pro rodiče s dětmi, kde rodiče ochutnaly vánoční punč a pomohly vyrobit svým dětem vánoční dekorace. Jsme velmi rády, že se akce zdařila.-) V pátek 19. prosince jsme se slavnostně rozloučili, předali si dárečky, zazpívali koledy, ochutnali výborné cukroví a vyrazili na vánoční prázdniny.-) Krásné svátky!!!