Prosinec 2013

23.12.2013 19:51

V prosinci jsme se připravovali na Vánoce, a tak abychom měli dárečky, tak jsme se vypravili do DDM v Moravské třebové. Vyráběli jsme keramiku a lezli na horolezecké stěně. Následoval projektový den S čerty nejsou žerty, kdy žáci plnili úkoly a navštívili nás čerti, Mikuláš a anděl.  Pyžamový den, to byl jeden ze dnů, který jsme ve škole strávili v pažamech, žáci ve skupinkách prožívali aktivity, které provádíme před spaním- čtení pohádek, sledování večerníčku, malování, stolní hry,... Poslední prosincový školní den jsme se rozloučili při posezení u stromečku, nadělili si dárky od Ježíška, ochutnali cukroví a rozutekli jsme se na Vánoční prázdniny! Krásné Vánoce, hodně štěstí, zdraví a životních úspěchů a Šťastný Nový rok 2014!