Leden - únor 2014

24.02.2014 14:52

V lednu jsme se poučili o dopravních předpisech, slušném chování, atd.  Přednáška z dopravní výchovy od strážníka Městské policie byla velmi zajímavá, děkujeme. Přivítali jsme u zápisu 9 budoucích prvňáčků, kteří si vyzkoušeli, co je v září čeká.-) Posledního ledna dostali žáci pololetní vysvědčení a hurááá na prázdniny. Jarní prázdniny následovali a po prázdninách jsme začali jezdit do bazénu v Moravské Třebové na plavání, kde se žáci učí plaveckým dovednostem. Masopustní karneval, byla jedna z dalším velmi povedených akcí, které se účastnily naše děti a pomáhaly vytvořit tu správnou atmosféru. Masopustní průvod prošel vesnicí a putování zakončil v KD, kde se konaly soutěže, masopustní rej a zábava. Děkujeme všem, kteří akci připravovali, ale i těm kteří se účastnili!