Napište nám!

Datum: 15.02.2017

Vložil: Marcela

Titulek: Úžas

tedy občas se podívám na vaše stránky a jen žasnu. Taková malá škola a stále tak aktivní. Škoda, že nejsem ve školním věku, hned bych k vám přestoupila. Držím place, jen tak dále !!!!
Takových školiček by mělo být více !!!

Datum: 04.05.2016

Vložil: RK

Titulek: foto

Koukám na fotky dětí na " čarodějnický den" i na plavání, jsou úžasné. Máme krásné děti, vypadají v bazéně nadšeně, spokojeně a viditelně si to užívají. Už od první lekce je vidět pokrok, jsou uvolnění, vysmátí, prostě se vyřádí a to je dobře. Mám z toho radost a samozřejmě pochvala doprovodu a ped. sboru. Díky všem . RK

Datum: 29.02.2016

Vložil: Marie

Titulek: Masopust

Parádní den s Masopustem v DL, veselý průvod, bohaté občerstvení od spousty dobrých lidiček, barevný odpolední karneval, skvělá akce. Díky moc.

Datum: 21.12.2015

Vložil: Kolář

Titulek: andělé

To je skvělá práce, to je snad Andělská škola, jsou tam i paní učitelky v andělské náladě?

Polytechnická výchova, práce s přírodním materiálem je pro děti příjemný relax. Přji hodně úspěchů.

Datum: 04.01.2016

Titulek: Re: andělé

Andělská trpělivost provází naši práci po celý školní rok.-) Děkujeme za pochvalu!

Datum: 14.12.2015

Titulek: vánoční dílny

Děkujeme paní Lence Strakové za organizaci vánočního jarmarku v KD v Dlouhé Loučce a za vytvoření příjemné vánoční atmosféry. Naše škola připravila malou tvořivou vánoční dílnou, která podle zářících dětských úsměvů potěšila nejen malé tvůrce, ale i jejich doprovod.
Děkujeme vše, kteří se na dílnách podíleli, ale také rodičů,prarodičům a všem, kteří své ratolesti přivedli.

Datum: 14.12.2015

Titulek: web

Děkujeme paní učitelce Mgr. Lence Vyvážilové za její příspěvky na webové stránky , za spoustu krásných fotek a rychlou aktualizaci všech našich akcí.

Datum: 16.12.2015

Vložil: Lenka Vyva.

Titulek: Re: Poděkování zúčastěným - vánoční jarmark a dílničky

Poděkování patří všem z učitelského sboru za neotřelé nápady na vánoční dekorace, paní Strakové za výbornou organizaci a všem, kteří podporují mimoškolní víkendové akce! Díky, vážíme si toho a jsme rády, že je o tyto akce pro děti a rodiče zájem a můžeme se s Vámi setkávat i mimo školu.-)

Datum: 30.11.2015

Vložil: Martin

Titulek: Pozdrav z USA

Zdravím učitelský sbor ZŠ Dlouhá Loučka, moc rád chodím na vaše stránky a checkuji co nového. Jsem moc rád že v tom pokračujete. Výlet do Holomóca vypadá dost dobře a hlavně poučně.
Wish you all the best