Leden 2013

10.02.2013 11:28

Začátek Nového roku jsme přivítali s nadšením. Děti se pochlubily, co dostaly od Ježíška, jak si odpočinuly o vánočních prázdninách, co zažily nového. Ačkoli bylo počasí v lednu nevyzpytatelné, i přesto jsme několikrát vyrazili na místní kopce bobovat a stavět sněhuláky.-) Na podzim jsme se zúčastnili výtvarné soutěže "Krása podzimu". Na prvním místě v kategorii prvních tříd se umístil Adam Pernica. Čestné uznání za své výtvarné práce získali Tereza Kolářová a Stanislav Beneda. Výhercům gratulujeme! Ve středu 30. ledna proběhl zápis budoucích žáků do 1. třídy na šk. rok 2013/2014. Paní učitelky přivítaly šest budoucích prvňáčků, kteří si vyzkoušeli, jaké je být školákem a plnit zábavné úkoly. Ve čtvrtek 31. ledna  bylo pro děti připraveno překvapení. Pan chovatel z Vysokého Mýta nám přivezl ukázat dravé ptáky a zvěř, kterou chová. Zajímavě nám popovídal o zvířatech a odpověděl na dotazy. Viděli jsme lety dravých ptáků i jejich krmení. Čtvrteční den jsme završili rozdáním poleletního vysvědčení, na které se děti tolik těšily.-) A hurá na prázdniny!!!!