Červen 2013

02.07.2013 12:42

Červen jsme zahájili na dopravním hřišti v Moravské Třebové, kde se nás ujal strážník městské policie. Byla nám zapůjčena kola a vyzkoušeli jsme si, jaké by to bylo jezdit sami v silničním provozu, samozřejmě na zmenšeném dopravním hřišti. Dalším velkým "lákadlem" pro všechny byla návštěva aqua centra v Boskovicích a výlet na hrad. Celodenní výlet jsme si moc užili a usmálo se na nás i sluníčko.-) Jako každý rok jsme nesměli chybět na Dni IZS v Moravské Třebové, kde jsme se dozvěděli, jak resuscitovat, vyzkoušeli si protichemický oblek, výstroj policejní jednotky rychlého nasazení a netradiční disciplíny. Na konci června také proběhl "den na ruby", kdy děti s paní učitelkou ze družiny připravily stanoviště pro školkáčky a školní děti se vrátili do školkovských let a užili si několik hodin v mateřské školce. Poslední školní den jsme se všichni rozloučili, děti dostaly vysvědčení a hurááá na prázdniny!